Ankarada Çiğ Köfte Bayiliği Veren Firmalar Bedava Çiğ Köfte Bayiliği Veren Firmalar Çiğ Köfte Bayiliği Çiğ Köfte Bayiliği Kazancı Çiğ Köfte Bayiliği Ne Kadar Kazandırır Çiğ Köfte Bayilik Almak Çiğ Köfte Bayilik Ücretleri Çiğ Köfte Bayilik Ücretsiz Çiğ Köfte Bayilik Verenler Çiğköfte Bayilik Çiğköfte Bayilik Fiyatları Çiğköfte Bayilik Kaç Para Çiğköfte Bayilik Şartları Çiğköfte Bayilik Veren Firmalar Çiğköfte Bayilikleri

Adıyamanlı Samet Usta Etsiz Çiğköfte Bayilik Şartları

Adıyamanlı Samet Usta Etsiz Çiğköfte Bayilik
Adıyamanlı Samet Usta Etsiz Çiğköfte Bayilik
Bayilik.Gen.tr

ADIYAMANLI SAMET USTA ETSİZ ÇİĞKÖFTE

Firma 2008 yılında Kızılay kumrular caddesinde kurulmuştur. Kurulduğu günden bu yana perakende satış yaparak büyümeyi başarmıştır. Bayilik veren firmalar arasında olan Adıyamanlı Samet Usta Etsiz Çiğköfte, imalatlarını buna göre yapar. 1000 m2’lik alanda imalat yapan firma, helal belgesine, işletme kayıt belgesine ve ISO 22000:2005 gıda güvenliği yönetimi sistemi belgesine sahiptir.

Sahip olduğu belgeler ile tamamen hijyenik ve temiz koşullarda üretimine devam etmektedir. Kullandığı malzemeler; salça, bulgur, baharatlar ve yeşillikler en iyi firmalardan alınmaktadır.

Firma, geleneksel lezzetimiz olan çiğköfteleri dünya standartlarında üretmektedir. Amacı, ürettikleri lezzeti dünyaya tanıtmaktır. Müşteri memnuniyeti için kusursuz hizmet politikası güderler. Tüm Türkiye’ye bayilik vererek daha fazla kitleye ulaşmak isterler.

ADIYAMANLI SAMET USTA ETSİZ ÇİĞKÖFTE BAYİLİK ŞARTLARI VE FRANHİSİNG BEDELİ

Girişimcilerin önünü açmak isteyen Adıyamanlı Samet Usta Etsiz Çiğköfte, bayilik vermeye hazırlanıyor. Türkiye’de tüm illere bayilik veren firma, iş yerinde çiğköfte dışında yiyecek satışına izin veriyor.

Bayilik vererek daha fazla kitleye ulaşmayı isteyen firma böylece yeni Pazar alanı kazanacaktır. Yatırımcı ise, aldığı bayilik ile beraber firmanın adını ve tecrübesini de alacaktır.

Firma sizinle bayiliğe karar verdiği günden itibaren size yardım edecek ve her türlü eğitim desteğini verecektir. İş yerinde çalıştıracağınız personele ve size pazarlama, sunum ve işletme eğitimi verilecektir. Bu eğitimler ara dönemlerde devam eder. Firma açılan bayiliği ara dönemlerde denetime tabi tutar. Firmanın sunduğu tüm bayilik olanaklarından yararlanmak için, öncelikle firmanın internet sitesinde olan başvuru formunu doldurmanız gerekir.

Firma sizin başvurunuzu inceler. Şartlarınız uyarsa size bayilik vermeye karar verirler. Firma size bayilik için gereken şartları ve franchising bedelini söyler.

Bayilik için öncelikle bayilik anlaşması imzalanır. İmzalanan anlaşma ile her iki tarafın hakları koruma altına alınır. Açacağınız iş yerinin konseptinin firmanın konseptine uygun olması önemlidir. Firma, bayisi olacağınız ilk günden itibaren her süreçte yanınızda olacaktır. Açılışa özel hediyeler vereceklerdir. Bu hediyeler arasında çiğköfte ikramı da olacaktır. Firmanın size göndereceği çiğköfte ile yaptığınız yatırımı kazanca dönüştürmeye başlayacaksınızdır. Kısa zaman sonra, kazancınız %100 artacaktır. Sağladığınız kazançtan dolayı aldığınız bayilik sizi mutlu edecektir. Firma ise daha çok kitleye ulaştığı için ve sizin kazancınızdan kar ettiği için o da mutlu olacaktır. Alacağınız bayilik ile Adıyamanlı Samet Usta Etsiz Çiğköfte firmasının ayrılmaz parçası haline geleceksinizdir. Kocaman aileye dahil olmanın mutluluğunu yaşarsınız.

MİSYONUMUZ

Ürünlerimizdeki kalitemizi müşterilerimize sunarken yine onların talep ve beklentilerini karşılamak, servis ağımızı güçlü tutarak sizlere sunduğumuz hizmetimizin en önemli parçası olan bayilerimize hızlı bir şekilde en taze ürünü tedarik etmek.

 

VİZYONUMUZ

Firmamızı Türkiye genelinde tanınır bir marka haline getirmek ve hedeflerimiz doğrultusunda bayileşmek.

HEDEFİMİZ

Sektörde saygın bir yer edinip, kalite ve lezzet anlayışımızdan taviz vermeden, nitelikli bayi sayımızı artırarak bu kalitemizi daha çok kişiye ulaştırmaktır.

  • Makalemizi yararlı buldunuz mu?
  • Evet   Hayır

Yazar Hakkında

Bayilik.Gen.tr

Bayilik.Gen.tr

Bayilik veren firmaların bayilik şartlarını ve koşullarını değerlendirmekte ve markalar hakkında incelemeler yazmaktayım.
Aşağıdaki alandan yorum yaparak direk bana soru sorabilirsiniz.Bayilik ve Franchsingle ilgili firmanızı tanıtmamı isterseniz sitenin en üst bölümündeki Firmanızı Sitemize Ekleyin butonundan firmanızı incelemem için bana ulaşabilir yada daha teknik detaylar için yazının altındaki yorum bölümünden bana yorum bırakabilirsiniz.

Yorum Yap