Cafe Bayiliği Veren Firmalar

Adam Gibi Bir Yer Cafe Bayilik

Adam Gibi Bir Yer Cafe bayilik
Adam Gibi Bir Yer Cafe bayilik
Bayilik.Gen.tr

Adam Gibi Bir Yer Cafe

Adam Gibi Bir Yer farklı konsept, ürünlerin sunumu ve dekorasyonu ile cafe/ tatlı/ pasta sektöründe hizmet evren öncü kurumsal firmalardan biri. 2016 yılının sonuna kadar Franchise veren firma büyüme hedefini yüksek tutan başarılı girişimcileri de destekliyor. Cafe bayiliği alarak mekan açmayı kolay hale getiren sistemi ile birçok kişi Adam Gibi Bir Yer bayiliğini almak için girişimlerde bulunmaktadır. Yüksek karlı bir ticari yaşamı eşsiz lezzetli ürünler ve bunu tamamlayan hizmetle memnuniyete dönüştürmeyi amaçlayan yatırımcılar için oldukça büyük bir fırsat. AVM, insan potansiyelinin yüksek olduğu geniş caddelerde birçok ilde bayilik alınarak açılan Adam Gibi Bir Yer aylık cirosu ile müşteri potansiyeli her geçen gün artan bir işletmedir.

Adam Gibi Bir Yer Bayilik Şartları

. İşletmenin açılacağı mekan üzerinden metrekare başı ücret talebinin karşılanması

. Bayilik alacak kişi öncelikle mekanın resimlerini ve adres bilgilerini internet sitesi üzerinden göndermeli

. Gerekli fizibilite aşaması tamamlandıktan ve anlaşma sağlandıktan sonra iş bitirme sözleşmesi için her iki taraf bir araya gelmektedir. Bayilik alacak kişi ile firma yetkilisi whatsapp üzerinden her türlü yazışmayı yapmakta ve bütün projeler bu yazışmalar sonucunda neticelenmektedir.

Adam Gibi Bir Yer bayiliği almak gelirden kar payı alınmadığı için yalnızca mekan açılışı ile sınırlıdır firmaya ödeyeceğiniz ücret. Oldukça cazip olan bir fırsat olan bu gelir dağılımı sayesinde kazanç tamamen işletme sahibine kalmaktadır. Geniş menü seçeneği ile sağlıklı ürünler ile yoluna devam eden Adam Gibi Bir Yer franchise veren firma olarak özellikle sektöre yeni giriş yapacak kişiler için iyi bir başlangıç. Müşterileriniz sabah kahvaltılarından gece geç saatlere kadar sosyalleşecekleri ortam denildiğinde akıllarına ilk sizin işletmenizin adını anımsayacaklardır. Kahvaltı çeşitleri, tost çeşitleri, patso ve burger çeşitleri, salatalar, aperatifler, atıştırmalık ürünler, wraplar, pizza çeşitleri, makarnalar, kırmızı ve beyaz etler, fajitalar, tatlı çeşitleri, dondurmalar, sıcak ve soğuk içecekler ile her müşterinin damak tadına hitap eden geniş bir ürün çeşitliliği bulunmaktadır.

Adam Gibi Bir Yer görkemli dekorasyonu ile birlikte anahtar teslim edildiği için işletmeciyi AR-GE çalışmaları yapmaktan kurtarmaktadır. Franchise mantığını işletmenin yalnızca açılması için değil, ismini duyurabilmesi içinde gerekli eğitimler vererek bayilik veren firmalar arasında arama motorunda hakkında en çok araştırma yapılmasını sağlamıştır. Geleceği görebilen girişimcilerin bir numaralı tercihi olarak cafe bayilik veren firmaya internet sitesinden dolduracağınız başvuru formu ile müracaat edebilirsiniz.

  • Makalemizi yararlı buldunuz mu?
  • Evet   Hayır

Yazar Hakkında

Bayilik.Gen.tr

Bayilik.Gen.tr

Bayilik veren firmaların bayilik şartlarını ve koşullarını değerlendirmekte ve markalar hakkında incelemeler yazmaktayım.
Aşağıdaki alandan yorum yaparak direk bana soru sorabilirsiniz.Bayilik ve Franchsingle ilgili firmanızı tanıtmamı isterseniz sitenin en üst bölümündeki Firmanızı Sitemize Ekleyin butonundan firmanızı incelemem için bana ulaşabilir yada daha teknik detaylar için yazının altındaki yorum bölümünden bana yorum bırakabilirsiniz.

Yorum Yap

1 Yorum

  • Google da cafe açmak için ne yazsak Adam gibi bir yer firması ilk sırada. Üstelik bir garsonun kurdugu bir marka.

    Günlük hayatta sık sık DUYDUĞUMUZ bir slogan…

    MOLA İÇİN ADAM GİBİ BİR YER’E GIDELIM