Bebek Ürünleri Bayilik

Activbaby Bayilik Şartları

activbaby bayilik
activbaby bayilik Şartları
Bayilik.Gen.tr

ActivBaby Bayilik İstekleri

Ülkemiz nüfusunun yarısını evli çiftler oluşturmakta. Bu yüzden ger geçen gün yeni doğan bebek sayısı hızla artmaktadır. Nüfusun hızla artışı beraberinde birçok ihtiyacı da getiriyor. Böyle bir zamanda bütün bebek ürünlerinin tek mağazada toplanması zarar imkânı olmaması demektir. ActivBaby Bayilik Şartları size asla zarar etmeyeceğiniz fırsatlar sunuyor. Bünyesinde çalıştığı 350 farklı marka ve toplamda 8.000 çeşit ürün seçeneğini anne ve babalara sunuyor. ActivBaby mağazasında arayıp bulamadığınız hiç bir bebek malzemesi bulunmamakta.

ActivBaby bebeklerin doğum öncesi ve doğum sonrası ayrıca bebeğinizin ilk aylarından itibaren çocukluğuna kadar bütün ihtiyaçlarını tek çatı altında toplayan kendi markası adı altında alışveriş zinciridir. ActivBaby Türkiye’de 100’ün üzerinde şubesi, satış mağazası ve ayrıca internet mağazası ile bebek ürünleri sektörünün lider toptancı firması olmakta. Ayrıca ActivBaby Bayilik Şartları hem müşterilerin hemde genç girişimcilerin ruhuna hitap ediyor. Yüksek kar marjı sayesinde yatırdığınız parayı birkaç ay sonrasında kazanmanız mümkün. ActivBaby kendi finansal gücü ve isminin getirdiği kalite ile uzun yıllar devamlılığını ve liderliğini sürdürmekte.

ActivBaby Bayilik Koşulları içerisinde iş yerinizin büyüklüğüne göre 10.000 TL – 25.000 TL arasında bir fiyat çıkmaktadır. Aynı zamanda İsim Hakkı Bedeli de 10.000 Dolar olmaktadır. Bununla birlikte ödediğiniz paranın hakkını sonuna kadar alırsınız. ActivBaby 10 yıldır sektöründe lider konumda bir firma olmakla birlikte imkanı olmayan aileler için ekonomik ürünler sunarken ekonomik durumdan iyi olan aileler için de lüks ürünler sunar.

Bu sayede belirli bir kesime değil her kesime hitap edebilirsiniz. ActivBaby Bayilik Koşulları içerisinde risk asla yok. Risk olmamasının yanında yaklaşık olarak yüzde 35-40 arasındaki kar payı ile çalışırsınız. ActivBaby tarafından gönderilen ücretsiz promosyon ürünler sayesinde müşteri sürekliliği sağlarsınız. ActivBaby ile çalışırken müşterileri çevrenizi sıfırdan oluşturmak zorunda değilsiniz. ActivBaby adını zaten duyurmuş bir firma olduğu için şirketinizin müşterileri zaten vardır. Bunun yanında ActivBaby sizden reklam bedeli ya da iş yeri kazancından pay gibi herhangi bir ek ücret talep etmiyor.

  • Makalemizi yararlı buldunuz mu?
  • Evet   Hayır

Yazar Hakkında

Bayilik.Gen.tr

Bayilik.Gen.tr

Bayilik veren firmaların bayilik şartlarını ve koşullarını değerlendirmekte ve markalar hakkında incelemeler yazmaktayım.
Aşağıdaki alandan yorum yaparak direk bana soru sorabilirsiniz.Bayilik ve Franchsingle ilgili firmanızı tanıtmamı isterseniz sitenin en üst bölümündeki Firmanızı Sitemize Ekleyin butonundan firmanızı incelemem için bana ulaşabilir yada daha teknik detaylar için yazının altındaki yorum bölümünden bana yorum bırakabilirsiniz.

Yorum Yap

2 Yorum

  • Çocukluk arkadaşım Avm lerde ki bebek mağazalarına ilginin fazla olduğunu bildiği için Avm de bir bebek mağazası açtı ve büyük kazanç elde etti. Bebek mağazası için avm lerin tercih edilmesi gerektiğini söylüyor. Ayrıcı yönetim ile sıkı pazarlık yapmış.

  • Pastahane işletmecisiydim ve fazla kar edemiyordum. Sonra piyasa araştırması yapıp bebek mağazı açtım. İyikide açmışım. Hem daha fazla kazanıyorum hemde huzurdoluyum. Aktif Bebeğe Teşekkürler…