Ankarada Çiğ Köfte Bayiliği Veren Firmalar Bedava Çiğ Köfte Bayiliği Veren Firmalar Çiğ Köfte Bayiliği Çiğ Köfte Bayiliği Kazancı Çiğ Köfte Bayiliği Ne Kadar Kazandırır Çiğ Köfte Bayilik Almak Çiğ Köfte Bayilik Ücretleri Çiğ Köfte Bayilik Ücretsiz Çiğ Köfte Bayilik Verenler Çiğköfte Bayilik Çiğköfte Bayilik Fiyatları Çiğköfte Bayilik Kaç Para Çiğköfte Bayilik Şartları Çiğköfte Bayilik Veren Firmalar Çiğköfte Bayilikleri

Acıcık Çiğköfte Bayilik Şartları

Acıcık Çiğköfte Bayilik Şartları
Acıcık Çiğköfte Bayilik Şartları
Bayilik.Gen.tr

ACICIK ÇİĞKÖFTE

Sektörün öncülerinden ve yenilikçilerinden olan Acıcık çiğ köfte kendini ve müşteri potansiyelini geliştirerek yoluna devam ediyor. Türkiye’de ilk organik AB standartlarında sertifikalı üretim yapan firma, bununla yetinmeyip, Türkiye’de ilk adrese teslim çiğ köfte üretimini yapmıştır. Haccp sertifikalı üretim yapan firma kişiye özel üretim de yapmaktadır. Türkiye’de dahil olmak üzere 70 ülkede hizmet veren firmanın Gimdes standartlarında Helal sertifikası vardır. Ürünlerinde katkı maddesi yoktur. Temiz ve hijyenik şartlarda üretim yapılır. Tüm ürünlerde zeytinyağı kullanırlar. Bayilik veren firma etli  çiğköfte dışında vejeteryan çiğ köftede yapar. Acıcık çiğ köfte online sipariş ile müşterileri nerde ise oraya hizmet taşır.

ACICIK ÇİĞKÖFTE BAYİLİK ŞARTI VE FRANCHİSİNG BEDELİ

Usta ve eğitimli dev kadrosu ile hareket eden firma bünyesine yeni yatırımcıları dahil etmek istiyor. Yatırımcılara bayilik açma olanağı sunuyor. Yılların tecrübesi ve sahip olduğu müşteri potansiyelinden yararlanmak isteyen yatırımcılar için kaçırılmaz fırsattır. Firma diğer firmalardan farklı olarak franchise bedelini almamaktadır. Yatırımcıda aradığı özellik Acıcık çiğköftenin vizyon ve misyonunu benimsemiş olmasıdır. Firma bunu yaparken daha fazla kitleye ulaşmayı hedefler.

Acıcık çiğköfteden bayilik almak için, çiğköfteciyi açmayı düşündüğünüz iş yerinin adresini ve fotoğrafını birkaç farklı açılardan çekip, firmaya göndermelisiniz. Franchise koordinatörleri sizle iletişime geçecektir. Eğer açmak istediğini işyeri uygun şartları taşıyorsa, sizinle franchise sözleşmesi yapılır. Bu sözleşme her iki tarafın haklarını koruması içindir. Sözleşme sonunda, iş yerinizi açmaya hak kazanırsınız. Açılacak olan Acıcık çiğköfte, firmanın konseptine uygun dekore edilir. Dekorasyon bedeli size aittir. Dilerseniz, ödemeyi peşin yaptığınız takdirde, firma iş yerini konseptine uygun dekore eder. Size anahtarı verir. Tüm kurulum giderleri size aittir.

Acıcık çiğköfte, sadece çiğköfte satışı yapmaz. Yöresel tatlılar, soğuk ve sıcak içecekler, içli köfte de sunum içindedir. Bayilik alarak tüm bunları iş yerinizde satışa sunarsınız. Bayiliği aldığınız andan itibaren deneyimli kadrosu ile firma size her türlü desteği verir. İş yerinizde çalıştıracağınız personele ve siz gerekli eğitimi verdikten sonra, ihtiyaç duyduğunuz her an yanınızdadır. Pazarlama ve satış üzerine gerekli eğitimlerle sizi daha da donanımlı hale getirir.

Firma bünyesinde 3 çeşit çiğ köfte yapılır. Vejeteryan çiğ köfte, etli çiğ köfte ve organik çiğ köftedir. Vejeteryan çiğ köftede et kullanılmaz. Organik çiğ köftede kullanılan tüm malzemeler doğaldır. Hiçbir katkı maddesi içermez. Bu yüzden Acıcık çiğköfte ile çalışmak ayrıcalıktır. 

Neden Acıcık?

Piyasada tüketilen çiğ köfteler, ya merdiven altı tabir edilen, sağlıklı olmayan koşullarda üretilmekte (bu şekilde üretilen çiğ köfteler, zaten üretildiği yerde tüketilmesi zorunludur ve hijyeni her zaman soru işaretidir.) ya da sadece karlılık hedefli fabrikasyon üretimlerdir.

Bu şekilde üretilen çiğ köfteler ise, bulgur, su, çeşitli koruyucu ve renklendiricilerin bolca kullanıldığı, lezzet yoksunu ürünlerdir. %50 -65 oranında su kullanarak üretim yapan bu çiğ köfte “marka”ları, et bulyon üreticilerinin de en iyi müşterileridir.

Bu yüzden, yiyenin damağına yapışan, yutkunmayla bile gitmeyen, kimyasal tatlı, bir karışım “çiğ köfte” olarak sunulmaktadır. Bu tip çiğ köftenin vücuttaki yolculuğu, verdiği rahatsızlıkla kolayca takip edilebilir.

Hakkımızda

ACICIK, tamamı bitkisel, hiçbir katkı malzemesi kullanmadan, üretiminden itibaren takip ederek tedarik ettiği tamamen doğal ve seçkin malzemelerden HACCP ve HELAL sertifikalarına sahip merkezinde üretilen ayrıcalıklı çiğköfte markasıdır.

ACICIKperakende ve ACICIKkurumsal olmak üzere iki kanaldan ürünlerini satışa sunmaktadır.

ACICIKperakende franchise ve bayilik sistemiyle en doğal hali ile ürünlerini tüketicisine sunmaktadır.

ACICIKkurumsal Otel, Okul ve etkinliklerde toplu alımlardan sertifikalı üretimini uygun fiyat ve kalite sandartı ile kurumsal müşterine sunmaktadır.

 

  • Makalemizi yararlı buldunuz mu?
  • Evet   Hayır

Yazar Hakkında

Bayilik.Gen.tr

Bayilik.Gen.tr

Bayilik veren firmaların bayilik şartlarını ve koşullarını değerlendirmekte ve markalar hakkında incelemeler yazmaktayım.
Aşağıdaki alandan yorum yaparak direk bana soru sorabilirsiniz.Bayilik ve Franchsingle ilgili firmanızı tanıtmamı isterseniz sitenin en üst bölümündeki Firmanızı Sitemize Ekleyin butonundan firmanızı incelemem için bana ulaşabilir yada daha teknik detaylar için yazının altındaki yorum bölümünden bana yorum bırakabilirsiniz.

Yorum Yap